![](https://www.attikos.gr/attikos/wp-content/uploads/2015/06/121606.jpg)
Πανέμορφες εικόνες από την τελευταία ημέρα και τις απονομές… χαρά, κέφι και ζωντάνια, άριστη διοργάνωση, η οποία ολοκληρώθηκε χωρίς καμία ένσταση, σε μία πανέμορφη περιοχή, που φιλοξένησε για πρώτη φορά πανελλήνιους αγώνες. Συμμετείχαν 300 παιδιά, μέχρι 11 χρονών, από όλη την Ελλάδα. Διοργάνωση: ΝΟΠ Φωκαίας Πυθέας – ΝΑΟ Αναβύσσου & Παλαιάς Φώκαιας – ΝΟ Λαγονησίου (κόλπος Παλαιάς Φώκαιας και Αναβύσσου).
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d21_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d22_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d23_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d24_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d27_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d28_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d29_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d211_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d212_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d213_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d215_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d219_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d220_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d221_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d223_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d224_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d226_small.jpg)
![Πατήστε για μεγέθυνση](http://www.eio.gr/calendar2015/images/11xrona/d227_small.jpg)
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.