![](https://www.attikos.gr/attikos/wp-content/uploads/2015/04/Πυροσβεστικό-όχημα-300x225.jpg)
Κατασβέστηκε άμεσα η πυρκαγιά στο κατάστημα – ψαροταβέρνα “ΠΟΡΤΟ” στην Παλαιά Φώκαια. Η πυρκαγιά εκδηλώθηκε στην κουζίνα της ταβέρνας που βρίσκεται πάνω από τη λεωφόρο Αθηνών Σουνίου. παρενέβησαν τέσσερα οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας Λαυρίου.
Η πυρκαγιά κατασβέστηκε άμεσα χωρίς ευτυχώς να υπάρξουν σοβαρές ζημιές ή να κινδυνέψει κάποιος από το προσωπικό.
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΣΧΟΛΙΟΥ
Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.